Akar Yapı


Akar YapıDBS Saydam DBS Kapı 


DBS Bölme, müşteri Akar Yapı'ya sunduğu yenilikçi ve işlevsel çözümlerle tanınan bir firma olarak öne çıkıyor. Akar Yapı'nın taleplerine uygun olarak, Cam Bölme ve DBS bölme duvar gibi alanlarda kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Ayrıca, dekoratif cam filmleriyle mekanlara estetik bir dokunuş katıyoruz.

Ofis bölme sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan DBS Bölme, yenilikçi ve esnek tasarımlarla modern iş ortamları yaratmaya odaklanıyor. Akar Yapı'nın yeni projesi için, en son teknolojiye sahip ofis bölme sistemlerini sunarak, çalışma ortamının verimliliğini ve işlevselliğini artırıyoruz.

Akar Yapı ile olan işbirliğimizde, güvenilirlik, kalite ve profesyonellik ilkelerini ön planda tutuyoruz. DBS Bölme olarak, her projeye özgü çözümler sunarak, mekanların kullanımını optimize etmeye ve estetik açıdan göz alıcı bir görünüm elde etmeye çalışıyoruz. Akar Yapı'nın ihtiyaçlarına uygun olarak, sektördeki en son trendlere uygun ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

DBS Bölme, Cam Bölme, DBS bölme duvar, dekoratif cam filmi ve DBS Ofis Bölme sistemleri gibi çeşitli ürünler ve hizmetler sunarak, Akar Yapı'nın iş dünyasında başarılı olmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. İşbirliğimizle, iş ortamlarında işlevsellik ve estetiği bir araya getirdik, Akar Yapı'nın projelerine değer katmaya devam edeceğiz.

Adres

Sülüntepe Mah. Semarkant Bulvarı No:17/A PENDİK/İSTANBUL

İletişim

+90 216 595 13 80 - 90 (pbx) +90 216 595 13 56

+90 533 710 7714

info@dbsbolme.com

Sosyal Medya