DBS BölmeDBS Bölme, modern tasarım anlayışı ve yenilikçi çözümleri ile mekanlarınızda fark yaratmanızı sağlar. Cam bölme sistemleri ile ofislerinizde ferah ve modern bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kendi ofisimizi yenileme kararı aldığımızda, tasarım ve işlevselliği bir arada tutmak önemliydi. DBS Bölme sistemi sayesinde, ofisimizin modern bir görünüme kavuşmasını sağladık. Estetik ve işlevselliği bir arada sunan cam bölme sistemleri ile doğal ışığı iç mekanlara yansıtarak daha ferah bir ortam oluşturduk.

Yenilikçi ve modern bir tasarıma sahip olmak, iş hayatında fark yaratmanın anahtarıdır. DBS Bölme sistemleri ile ofislerinizi modernize ederek, müşterilerinize güven verir ve işinizi başarılı bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Tasarım konusunda yeniliklere açık olan DBS Bölme, her mekana özgü tasarımlar sunar. Ofisler, evler ve iş yerleri için farklı çözümler sunarak, mekanlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak, DBS Bölme, cam bölme sistemleri ve modern tasarım anlayışı ile mekanlarınızda fark yaratmanızı sağlar. Kendi ofisinizi yenilemek istediğinizde, DBS Bölme sistemleri ile tanışarak, estetik ve işlevsel bir ofis yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz.Bu Projede Kullanılan Ürünler


DBS-Resim
DBS Asma Tavan

Ahsap metal alüminyum asma tavan sistemleri

DBS-Resim
DBS Kapı

Ahşap ve Cam Kapı Sistemleri ‎

DBS-Resim
DBS Proje

Tasarım ve uygulama projeleri.

DBS-Resim
DBS Otomatik Kapı

Otomatik fotoselli cam kapilar.Estetik ve Güvenin Buluştuğu Mükemmel Bölme Duvar Projeleri

Modern yaşam alanlarında estetik ve güven, tasarımın temel taşlarıdır. DBS Bölme, bu iki önemli unsuru bir araya getirerek tamamlanan projeleriyle adından söz ettiriyor. Bölme duvar çözümlerinde estetik detaylarla güvenilirlik arasındaki dengeyi sağlayan DBS Bölme, mekanlarınıza değer katmayı hedefliyor.

Diğer Projelerimiz


Batu Grup
Kurtköy/İstanbul - 2017
Tam Bilişim
Maslak/İstanbul - 2019
Hasparlak
TOSB Tuzla/İstanbul - 2019
Oskon Otomasyon
Gebze/Kocaeli - 2019
Artsana Turkey
Ataşehir/İstanbul - 2018
Bio Food
Esenkent / İSTANBUL - 2021