Bizden Haberler

image

İstanbul Finas Merkezi projelerinde ürünlerimiz onaylandı

Devam eden İstanbul Finans Merkezi projelerinde DBS Bölme ürünlerinin onayları alınarak ASL İnşaat ile DBS Saydam Düşey profilsiz cam cama bölme duvar sistemi ürünümüzle yapacağımız işin kontratını imzalamış olduk.

image

İçmimarlar Odasından plaket aldık

İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi yönetimine, firmamıza vermiş oldukları plaketten dolayı teşekkür ediyoruz.

image

Baybut yöresinin muhteşem lezzeti

Bayburt yöresinde özel bir emekle hazırlanarak gelen misafirlere ikram edilen Un Helvasını hem tanıtmak, hem de ziyaritine gittiğimiz iş ortaklarımıza ve dostlarımıza ikram etmek için yine büyük bir titizlikle hazırlayıp beraberimizde götürmeye karar verdik.

image

İPKB Projelerinde ürünlerimiz onaylandı

İstanbul valiliğine bağlı İPKB nin yaptırmış olduğu inşaatlarda, valilik adına firma ve ürün onaylarını veren, inşaatları denetleyen müşavir firmaya DBS Bölme ürünlerini onaylatarak, Şahinler İnşaata ait bir okul, Hasanoğlu İnşaata ait bir halk eğitim merkezi, Özsoy İnşaata ait yine bir okulun Modüler Bölme Duvarlarını vaktinde problemsiz olarak tamamlayarak teslim etmiş olduk.

image

Logomuz yenilendi

Kurumsal kimliğimizde yapmış olduğumuz yeniliklere paralel olarak yolumuza yeni logomuzla devam ediyoruz.

image

Hasal Alüminyum A.Ş ye ait idari binanın Ofis Bölme Sistemlerini taahhüt ettiğimiz süre içerisinde problemsiz bir şekilde tamamlayarak teslim ettik. Projede 257 m2, (112 adet) cam bölme, 34 adet cam kapı bulunmaktadır. Dört katlı idari binanın rölövelerinin alınması, uygulama projelerinin hazırlanması, imalat sürecinin kontrol edilmesi işleri teknik ofisimizden İç mimar Arzu Duran tarafından yürütülmüştür. Aplikasyonu zor olan bir proje olmasına rağmen projenin vaktinde ve problemsiz bir şekilde teslim edilmesinde büyük emeği olan ve böyle bir projenin sıfır zayiatla teslim edilmesini gerçekleştiren Arzu Hanıma firma yönetimi olarak teşekkür ediyor, kendisini küçük bir hediyeyle ödüllendiriyoruz. Ofis personellerimize, montaj ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Adres

Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı Çağdaş Center İş Merkezi No: 10 A Blok Daire: 12 KURTKÖY / PENDİK

İletişim

+90 216 595 13 80 – 90 (pbx)

+90 533 710 7714

info@dbsbolme.com

Sosyal Medya