Bizden Haberler

image

AA İstanbul Genel Müdürlük binası Projemiz Yapı Dergisinde.

Tasarımı BAB Mimarlık tarafından yapılan, Cam cama çift cam bölme duvar sistemleri, otomatik cam kapıları, cam merdiven korkulukları tarafımızdan yapılan AA İstanbul Genel Müdürlük binası Yapı Dergisinde.

Propje detayları...

image

Geleceğin Ofis Trendlerini Yansıtan Kurtköy ofisimiz İlham Verici Deneyimler için Sizi Bekliyor!

Kurtköy de yeni ofisimizi tasarlarken biraz da showroom mantığıyla hareket ettik. Ofisimize gelen iş ortaklarımız yapmış olduğumuz uygulamaları birebir yerinde görsünler istedik. İmalatını yaptığımız hangi ürünlerimiz varsa onların bir çoğunu kullanmaya çalıştık. Şeffaf, estetik, modern malzemeler kullanarak ferah ve konforlu mekanlar oluşturup yeni nesil ofislere örnek teşkil etmesini istedik.

image

İstanbul Finans Merkezi Projesi Son Aşamada

İstanbul Finas Merkezinde devam eden GYY-İFM ortaklığı projesinde AVM duvarlarına Boyalı camlardan kaplama yapılması işimiz sona yaklaştı. İşin bitiminde prestijli bir projeye daha imza atmanın onurunu yaşamış olacağız.

image

Ekibimizle İftar yemeğinde buluştuk

DBS Bölme ekibimiz, iftar yemeğiyle birlikte güçlü bir bağ kurdu. Lezzetli yemekler ve samimi sohbetlerle dolu olan bu özel etkinlik, birlikte çalışma ruhumuzu pekiştirdi ve motivasyonumuzu artırdı. DBS Bölme ailesi olarak, birbirimize destek olma ve dayanışma ruhunu hissederek, gelecekteki projelerde daha da başarılı olmak için birlikte ilerleyeceğiz.

image

Bir Başarı Hikayesi Daha.

Liderlik yolundaki başarı hikâyemize bir yenisini daha katıyoruz. AA Anadolu Ajansı nın yeni taşınacağı 16 katlı Genel Müdürlük binasının 13 katında kullanılacak olan Modüler Bölme Duvar Sistemleri işinin kontratını imzaladık. Projede DBS Saydam Çift Cam-Düşey profil siz cam ama bölme duvar sistemi kullanılacaktır. DBS Bölme olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun ciddiyetinin farkındayız. Diğer projelerde olduğu gibi bu projeyi de zamanında ve problemsiz bir şekilde teslim edeceğimize inanıyoruz. Bu projede bizimle çalışmayı tercih eden, bize güvenen AA yöneticilerine, Optimal ve Kubbe mimarlık yetkililerine teşekkür ediyoruz.

image

Ses Yalıtımlı DBS Bölme Ürünleriyle Başarıya Ulaşıyoruz!

İstanbul Haliçte devan eden Sembol İnşaat ve ASL İnşaat konsorsiyumunun İnşaatını üslendiği, Türkiye nin iddialı projelerinden birisi olan Tersane İstanbul projesinde bulunmak,Özellikli kalemlerinden olan cam bölücüler,cam korkuluklar ve otomotik kapıları yapmak bizim içinde bir başarı hikayesi oluşturmaktadır.Bu projede kullandığımız DBS Bölme ürünlerinden DBS Saydam çift cam ürünümüz laboratuvar testlerin sonucunda mekanlar arası ses geçirimsizlik değeri olan 49 dB i sağlamıştır.

image

Ekibimizle İftar yemeğinde buluştuk

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. Bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.

image

İstanbul Finas Merkezi projelerinde ürünlerimiz onaylandı

Devam eden İstanbul Finans Merkezi projelerinde DBS Bölme ürünlerinin onayları alınarak ASL İnşaat ile DBS Saydam Düşey profilsiz cam cama bölme duvar sistemi ürünümüzle yapacağımız işin kontratını imzalamış olduk.

image

İçmimarlar Odasından plaket aldık

İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi yönetimine, firmamıza vermiş oldukları plaketten dolayı teşekkür ediyoruz.

image

Baybut yöresinin muhteşem lezzeti

Bayburt yöresinde özel bir emekle hazırlanarak gelen misafirlere ikram edilen Un Helvasını hem tanıtmak, hem de ziyaritine gittiğimiz iş ortaklarımıza ve dostlarımıza ikram etmek için yine büyük bir titizlikle hazırlayıp beraberimizde götürmeye karar verdik.

image

DBS Bölme olarak Ofis bölme sistemlerinde ses izolasyonu konusunda başarılı bir çalışmaya imza atmış bulunmaktayız.

"DBS Saydam Çift Cam - Düşey profilsiz cam cama bölme duvar sistemi" ürünümüz TS EN İSO/IEC 17025-2017 standartlarına göre akradite olmuş bağımsız laboratuvar tarafından yapılan testler sonucu mekanlar arası ses geçirimsizlik değeri olan 49 dB değerini sağlamıştır. Bu ürünün kullanıldığı mekanlarda iyi bir ses izolasyonu konforu oluşturmaktadır. Belli bir dB in üzerinde sez izolasyonu istenen mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğimiz bir üründür.

image

İPKB Projelerinde ürünlerimiz onaylandı

İstanbul valiliğine bağlı İPKB nin yaptırmış olduğu inşaatlarda, valilik adına firma ve ürün onaylarını veren, inşaatları denetleyen müşavir firmaya DBS Bölme ürünlerini onaylatarak, Şahinler İnşaata ait bir okul, Hasanoğlu İnşaata ait bir halk eğitim merkezi, Özsoy İnşaata ait yine bir okulun Modüler Bölme Duvarlarını vaktinde problemsiz olarak tamamlayarak teslim etmiş olduk.

image

Logomuz yenilendi

Kurumsal kimliğimizde yapmış olduğumuz yeniliklere paralel olarak yolumuza yeni logomuzla devam ediyoruz.

image

Hasal Alüminyum A.Ş ye ait idari binanın Ofis Bölme Sistemlerini taahhüt ettiğimiz süre içerisinde problemsiz bir şekilde tamamlayarak teslim ettik. Projede 257 m2, (112 adet) cam bölme, 34 adet cam kapı bulunmaktadır. Dört katlı idari binanın rölövelerinin alınması, uygulama projelerinin hazırlanması, imalat sürecinin kontrol edilmesi işleri teknik ofisimizden İç mimar Arzu Duran tarafından yürütülmüştür. Aplikasyonu zor olan bir proje olmasına rağmen projenin vaktinde ve problemsiz bir şekilde teslim edilmesinde büyük emeği olan ve böyle bir projenin sıfır zayiatla teslim edilmesini gerçekleştiren Arzu Hanıma firma yönetimi olarak teşekkür ediyor, kendisini küçük bir hediyeyle ödüllendiriyoruz. Ofis personellerimize, montaj ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Adres

Sülüntepe Mah. Semarkant Bulvarı No:17/A PENDİK/İSTANBUL

İletişim

+90 216 595 13 80 - 90 (pbx) +90 216 595 13 56

+90 533 710 7714

info@dbsbolme.com

Sosyal Medya