Hakkımızda

1999 yılında Tek-iz firmasının bayiliğini üstlenerek Modüler Bölme Duvar Sistemleri işine başlamış olduk.Tek-iz bayiliğiyle beraber Türkiye nin farklı şehirlerinde kamu ve özel sektöre yapmış olduğumuz taahhüt işlerini 2007 yılına kadar devam ettirdik.

2007-2016 yılları arasında yurt dışında üstlendiğimiz kamu ve özel sektör taahhüt işlerinden dolayı faaliyetlerimizi yurt dışında devam ettirdik.

2016 yılından itibaren çalışmalarımıza Modüler Bölme Duvar Sistemleri imalatı ve montajı yapmak üzere Türkiye de devam ettirmeye karar verdik. Bu tarihten itibaren kullanacağımız ürünlerin ar-ge çalışmalarını yaparak sistem ve detay projelerini hazırladık. Bu projeler doğrultusunda profil kalıplarını hazırlatıp kendi patentimizle profillerimizi çektirdik.

Ürünlerimizle birlikte ‘’DBS Bölme-Demontable Bölme Duvar Sistemleri’’ markasını da tescil ettirerek Mayıs 2016 İstanbul Yapı Fuarında stant açarak tanıtıma sunduk.

DBS Bölme olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi talepler ve teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda geliştirmeyi ve sektörün öncüleri arasında olmayı hedefliyoruz. Bunun için bünyemizde tasarım,projelendirme,ürün geliştirme,ar-ge çalışması,yeni çıkan malzemelerin takip edilmesi ,personelin ve montaj ekiplerinin eğitilmesi faaliyetlerini yürütüyoruz. Bu faaliyetlerimizi müşterilerimizle de paylaşıyoruz.